| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-BL2418 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 Piece/miesięcznie |
Kompaktowy bezszczotkowy silnik prądu stałego przeznaczony do zastosowań wymagających małej średnicy, niskiego hałasu i wysokiego momentu obrotowego.
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Prędkość nominalna (RPM) | 2000-10000 obrotów na minutę |
| Prąd stały | 20-200 mA |
| Efektywność | 70% |
| Prędkość obrotowa | 5-100 gf.cm |
| Średnica silnika | φ24,4 mm |
| Waga | 30 g |
| Poziom hałasu | ≤ 55 DB |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Model silnika | Włókno węgla | Prędkość bez obciążenia (r/min) | Prąd bez obciążenia (mA) | Prędkość nominalna (r/min) | Oznaczony moment obrotowy (g.cm) | Prąd nominalny (mA) | Moc (W) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-BL2418-126200 | 12.0 | 6200 | 60 | 4943 | 33.6 | 230 | 1.7 |
| MS-BL2418-248700 | 24.0 | 8700 | 52 | 6817 | 37.4 | 180 | 2.62 |
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje