| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSBL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Prężnica 24 mm Micro 12V bezszczotkowy silnik prądu stałego z regulacją prędkości z tyłu i z tyłu, wyposażony w 5 linii i długą żywotność.
| Prędkość (RPM) | 1000-10000 obrotów na minutę lub dostosowane |
| Prąd stały (A) | 20-200 mA |
| Efektywność | 70%-90% |
| Gwarancja | Pozostałe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | MSBL-2415 |
| Użycie | Pompa piersiowa, Zabawki, FAN, Urządzenia domowe, Instrument kosmetyczny, SMART HOME, Urządzenia do obrazowania medycznego |
| Rodzaj | Silnik bezszczotkowy DC |
| Moment obrotowy | Zindywidualizowane |
| Władza | 3W (napęd wewnętrzny) |
| PWM | Kontrola PWM (standardowa) |
| Ochrona cechy | Całkowicie zamknięte |
| Oczekiwana długość życia | 3000H (łóżko olejowe) |
| Sygnał | Dostępna funkcja sygnału |
| Średnica silnika | φ24,4 mm |
| Waga | 15 g |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Tryb połączenia | A |
| Kolor | Wniosek klienta |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy DC |
Szczegóły dotyczące opakowania:Karton 250 sztuk na pudełko lub na żądanie
Port:Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj
Jednostki sprzedawcze:Jednostka
Wielkość pojedynczego opakowania:37 × 27 × 24 cm
Pojedyncza masa brutto:80,0 kg
Zdolność dostawcza:100,000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Czas przeprowadzenia (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia:1 sztukę
Cena próbki:8 $ za sztukę
Bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G, inteligentny dom
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje