| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSBL4020 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
40×20mm CCW&CW Flat Hollow Shaft Gimbal DC Electric Brushless Motor 12V 24V do stabilizatora kamer dronów i aplikacji maszynowych PTZ.
| Prędkość (RPM) | Można je dostosować |
| Prąd stały (A) | TBD |
| Efektywność | IE2 |
| Gwarancja | Pozostałe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | 40×20 mm płaski, pusty, bezszczotkowy silnik gimbal |
| Użycie | Stabilizator kamery z gimbalem ramię robota przemysłowego ramię robota |
| Rodzaj | Silnik BLDC o dużym momentu obrotowym |
| Moment obrotowy | Zindywidualizowane |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | 12V 1320RPM DC bezpędzelny silnik |
| Ochrona cechy | Całkowicie zamknięte |
| Nazwa produktu | 24V bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Zastosowanie | Ręka robota |
| Kluczowe słowa | 4020 Silnik prądu stałego bez szczotek |
| Rozmiar silnika | 40 × 20 mm |
| Waga | 84 g |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| napięcie | 12V |
| Kolor | Wniosek klienta |
| Wielkość wału | Włókno puste |
Szczegóły dotyczące opakowania:Mocny karton 250 sztuk / pudełko, lub jak chcesz
Port:Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj
Jednostki sprzedawcze:Jednostka
Wielkość pojedynczego opakowania:37 × 27 × 24 cm
Pojedyncza masa brutto:200,0 kg
100,000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia:1 sztukę
Cena próbki:15 dolarów za sztukę
Bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G, inteligentny dom
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje