| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSBL3657 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Wysokowydajny bezszczotkowy silnik prądu stałego 12V/24V pracujący z prędkością 35000 obr./min ze zintegrowanym sterownikiem zapewniającym precyzyjną kontrolę prędkości i niezawodne działanie.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Numer modelu | MSBL-3657 |
| Zakres napięcia | 6V - 24V DC |
| Zakres prędkości | 2000 - 10000 obr./min |
| Prąd ciągły | 0.16 - 0.19A |
| Moment obrotowy | 135 - 185 gf.cm |
| Średnica wału | 5mm |
| Wymiary | Średnica 36mm × długość 57mm |
| Waga | 55g |
| Sprawność | IE3 |
| Konstrukcja | Magnes trwały |
| Ochrona | Całkowicie zamknięty |
Ten wszechstronny silnik bezszczotkowy nadaje się do różnych zastosowań, w tym:
Napięcie silnika, prędkość, moment obrotowy, rozmiar koła mimośrodowego i materiały mogą być dostosowane do wymagań klienta. Dostępny wybór konstrukcji: wbudowany sterownik lub zewnętrzny sterownik.
| Ilość | Czas realizacji |
|---|---|
| 1 - 100 sztuk | 10 dni |
| 101 - 1000 sztuk | 15 dni |
| Ponad 5000 sztuk | Do negocjacji |
Maksymalne zamówienie próbki: 1 sztuka
Cena próbki: 15 USD/sztuka
Mocne opakowanie kartonowe: 250 sztuk/pudełko lub dostosowane według potrzeb
100 000 sztuk miesięcznie
Posiadamy certyfikaty CE, FCC, ISO i możemy ubiegać się o dodatkowe certyfikaty w razie potrzeby.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje