| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSBL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Ten wysokiej wydajności bezszczotkowy silnik prądu stałego jest zaprojektowany do zastosowań wymagających małej średnicy, niskiego hałasu i wysokiego momentu obrotowego.i różnych zastosowań przemysłowych.
| Prędkość nominalna | 2000-10000 obrotów na minutę |
| Prąd stały | 20-200 mA |
| Efektywność | 70% |
| Prędkość obrotowa | 5-100 gf.cm |
| Średnica silnika | φ24,4 mm |
| Waga | 15 g |
| Poziom hałasu | ≤ 55DB |
| Budowa | Magnes stały |
| Ochrona | Całkowicie zamknięte |
| Minimalna ilość zamówienia | 1000 sztuk |
Łódź, samochód, rower elektryczny, wentylator, sprzęt domowy, instrument kosmetyczny, dom inteligentny, sprzęt do obrazowania medycznego, systemy bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna,Inteligentne miasto, Materiały motoryzacyjne, Monitorowanie bezpieczeństwa, Komunikacja 5G, Inteligentny dom
Karton 250 sztuk na pudełko lub dostosowane opakowanie
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Wielkość opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Waga brutto | 80,0 kg |
| Ilość (części) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Do negocjacji |
100,000 sztuk/sztuk miesięcznie
Maksymalna ilość zamówienia: 1 sztuk
Cena próbki: 8 dolarów
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje