| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSBL-2418 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Silnik bezszczotkowy DC 12v 24v Mikro silnik elektryczny 2418 z tablicą napędową Hall High Speed Mini BLDC Motor przeznaczony do urządzeń automatycznych i różnych aplikacji precyzyjnych.
| Prędkość (RPM) | 1000-10000 obrotów na minutę lub dostosowane |
| Prąd stały (A) | 20-200 mA |
| Efektywność | 70%-90% |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | BLDC2418 Bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Użycie | FAN, Urządzenia domowe, Instrument kosmetyczny, SMART HOME, Urządzenia obrazowania medycznego, Zabawki, Roboty |
| Rodzaj silnika | Silnik bez szczotki |
| Fazy | 3 fazy 12 biegunów |
| Struktura | Napęd wewnętrzny |
| Komutacja | Bez szczotek |
| Ochrona cechy | Całkowicie zamknięte |
| Sygnał | Dostępna funkcja sygnału |
| PWM | Kontrola PWM (standardowa) |
| Kluczowe słowa | Silnik bezszczotkowy 12v DC |
| Średnica wału | φ2,0 mm |
| Waga | 15 g |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Oczekiwana długość życia | 3000H (łóżko olejowe) |
| Kolor | Wniosek klienta |
| Rozmiar silnika | Dia 24,4 mm x 18 mm |
BLDC 2418 Silnik bez szczotki Typowe zastosowania:Zabawki, Roboty, Odkurzacz robotyczny, Rower elektryczny, FAN, Urządzenie domowe, Instrument kosmetyczny, SMART HOME, Urządzenia do obrazowania medycznego
Napięcie, obrotowy moment, prędkość, prąd, moc i wielkość wału mogą być dostosowywane zgodnie z wymaganiami.
| Model silnika | Nomienne napięcie VDC | Prędkość bez obciążenia r/min | Prąd bez obciążenia mA | Prędkość nominalna r/min | Oznaczony moment obrotowy g.cm. | Prąd nominalny mA | Moc W | Tętno przystankowe g.cm. | Prąd stacjonarny A |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BLDC-2418-1262 | 12.0 | 6200 | 60 | 5100 | 20 | 180 | 1.05 | 110 | 0.7 |
| BLDC-2418-2487 | 24.0 | 8700 | 50 | 7500 | 20 | 130 | 1.54 | 145 | 0.7 |
Zdolność dostaw: 100 000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Czas przeprowadzenia (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Zastosowania: Bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G, inteligentny dom
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje