| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-BL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Mini silnik BLDC przeznaczony do urządzeń automatycznych, o kompaktowej wielkości i wysokiej wydajności z zakresem napięć 6V-24V i prędkościami od 1000-10000 obrotów na minutę.
| Prędkość nominalna | 2000-10000 obrotów na minutę |
| Prąd stały | 20-200 mA |
| Efektywność | 70% |
| Prędkość obrotowa | 5-100 gf.cm |
| napięcie | Prąd stały 6V-24V |
| Budowa | Magnes stały |
| Ochrona | Całkowicie zamknięte |
| Koder | Koder optyczny |
| Wyrzucić | Wbudowany i zewnętrzny sterownik |
| Marka | Silnik masujący |
| Numer modelu | Silnik bez szczotki 2415 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
Łódź, samochód, rower elektryczny, wentylator, sprzęt domowy, instrument kosmetyczny, dom inteligentny, sprzęt do obrazowania medycznego, pompa piersiowa, systemy bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport,Opieka zdrowotna, Smart City, Wyposażenie motoryzacyjne, Monitorowanie bezpieczeństwa, Komunikacja 5G, Inteligentny dom
| Opakowanie | Karton 250 sztuk na pudełko lub na zamówienie |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Wielkość opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Waga brutto | 80,0 kg |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Zdolność do zaopatrzenia | 100, 000 sztuk miesięcznie |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia: 1 sztuk
Cena próbki: 8 dolarów
Możemy dostarczyć próbki do testowania z dostosowanymi specyfikacjami, w tym napięciem, prędkością, momentem obrotowym i wielkością wału.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje