| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-12PN20 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość nominalna (RPM) | 5-500 obrotów na minutę |
| Prąd stały | 10mA-200mA |
| Wydajność skrzynki biegów | 80%-55% |
| Numer modelu | MS-12PN20 |
| Moment obrotowy | 00,1-1 kgf.cm |
| Średnica skrzynki biegów | φ12 mm |
| Poziom hałasu | ≤ 55 dB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Ilość (części) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
| Przemysł | Wnioski |
|---|---|
| Sprzęt medyczny | Sfygmomanometr, materac do masażu, pompa powietrzna, analizator moczu |
| Maszyny biznesowe | Inteligentny robot, kopiowanie i skanowanie, drukarki 3D, długopis do tatuażu |
| Sprzęt napędzany energią elektryczną | Elektryczna szczoteczka do zębów, Narzędzie elektryczne, Produkty dla dorosłych, Elektryczna zabawka samochodowa, Elektryczna zasłona |
| Inteligentny dom | Inteligentny otwieracz okien, Odkurzacz, Inteligentny aparat do kawy, Suszarka do włosów, Fascia gun, wentylator, Oczyszczacz powietrza, urządzenie do usuwania włosów, Zamek drzwi, Inteligentny zamek drzwi |
| Żywność i napoje | Ręczne mieszalniki, mieszalniki, mieszalniki, maszyny do kawy, przetwórstwa żywności, sokoszery, smażalniki, lodowce, maszyny do produkcji mleka sojowego |
| Robotyka | Robotyka obsługująca, robot dostarczający żywność, robot przyjmujący, robot obsługujący medycyny, AGV i AMR, robot dostarczający, robot inspekcyjny |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje