| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS10PM10 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
DC Planetary Gear Motor o średnicy 10 mm, oferujący niskokosztowe, małe plastikowe rozwiązanie planetarne mikro sprzętu do inteligentnych zamków i urządzeń kosmetycznych.
| Prędkość (RPM) | 30-80 obr./min |
| Prąd stały (A) | 10-200mA |
| Efektywność | IE 1 |
| Gwarancja | Pozostałe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | MS10PM10 |
| Użycie | zamek drzwiowy, roboty, SMART HOME, zamek elektryczny do roweru, instrument kosmetyczny |
| Rodzaj | 4.5V Plastikowy silnik biegów planetarnych DC |
| Moment obrotowy | 00,01 kg.cm |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | Silnik szczotki |
| Ochrona cechy | Całkowicie zamknięte |
| Nazwa produktu | M10 Prostociąg prądu prądu prądu prądu |
| Zastosowanie | zamek drzwiowy, inteligentny dom |
| Kluczowe słowa | 3V Plastic DC Planetary Gear Motor |
| Średnica | 10 mm |
| Materiał | Rohs |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| napięcie | 1.2v-12v |
| Kolor | Wniosek klienta |
| Rodzaj silnika | Silnik planetarny z przekładnią prądu stałego |
10 mm DC Plastic Planetary Gear Motor Typowe zastosowania: zamek drzwiowy, roboty, SMART HOME, zamek elektryczny roweru, instrument kosmetyczny.
Napięcie, obrotowy moment, prędkość, prąd, moc i wielkość wału mogą być dostosowywane zgodnie z wymaganiami.
| Model silnika | Nomienne napięcie (V) | Brak prądu obciążenia (mA) | Prędkość bez obciążenia (r/min) | Prąd obciążeniowy (mA) | Prędkość obciążenia (r/min) | Przykład momentu obrotowego obciążenia (gfcm) | Moc wyjściowa (W) | Kres obrotowy (gf.cm) | Prąd stacjonarny (mA) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-10PM10 | 3.7 | ≤ 65 | 76 | ≤ 160 | 42 | 240 | / | / | ≤ 250 |
Moment wyjściowy (silnik biegów): moment wyjściowy silnika (punkt maksymalnej sprawności) * współczynnik redukcji * sprawność skrzynki biegów
Prędkość wyjściowa (silnik biegów): prędkość wyjściowa silnika / stosunek redukcji
| Liczba etapów | Wskaźnik redukcji | Długość skrzynki biegów "L" | Wydajność skrzynki biegów |
|---|---|---|---|
| 1 | 171K | 7 | 70% |
| Szczegóły opakowania | Mocny karton 400 sztuk / pudełko, lub jak chcesz |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Pojedyncza waga brutto | 100,0 kg |
| Zdolność do zaopatrzenia | 100,000 sztuk/sztuk miesięcznie |
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
| Maksymalna ilość zamówienia | 1 sztukę |
| Cena próbki | 15 dolarów za sztukę |
Bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitoring bezpieczeństwa, komunikacja 5G, inteligentny dom, zamek drzwiowy, roboty,Zamknięcie roweru elektrycznegoInstrument kosmetyczny.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje