| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSPG36BL3640 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
Silnik bezszczotkowy BL3640 ze skrzynią planetarną 36mm - bezszczotkowy silnik planetarny DC BLDC przeznaczony do zastosowań w robotyce i automatyce.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość (RPM) | 2 obr./min-1000 obr./min lub na zamówienie |
| Prąd ciągły | 20mA-800mA |
| Wydajność | 90%-65% |
| Średnica wału | φ8mm lub φ10mm lub na zamówienie |
| Moment obrotowy | 0,1 Nm-10 Nm |
| Konstrukcja | Magnes trwały |
| Komutacja | Bezszczotkowy |
| Poziom hałasu | ≤55DB |
| Waga | 400g |
| MOQ | 1000 szt. |
Automatyka robotyczna, inteligentny dom, kurtyny elektryczne, artykuły biurowe, narzędzia elektryczne, sprzęt medyczny, instrumenty precyzyjne, elektronika samochodowa, zakłady produkcyjne i inne.
| Ilość (sztuki) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje