| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS16P1215 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Bezrdzeniowy silnik 1215 DC Planetary Gear Motor 12V DC Micro Planetary Gear Motor z metalową skrzynką biegów dla robotów.i zastosowań o dużym momentie obrotowym.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość (RPM) | 2-1000 obrotów / min |
| Prąd stały | 10-500 mA |
| Efektywność | 57-90% |
| Moment obrotowy | 00,01-10 kg.cm |
| napięcie | 3V-24V |
| Średnica skrzynki biegów | 16 mm |
| Poziom hałasu | ≤ 55 DB |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | 1215 silnik szczotkowy bez rdzenia prądu stałego |
| Funkcja ochronna | Całkowicie zamknięte |
Zamki drzwiowe, roboty, systemy SMART HOME, zamki na elektryczne rowery, instrumenty kosmetyczne, systemy bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto,materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G.
| Szczegóły opakowania | Karton silny 400 sztuk/ pudełko lub na zamówienie |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Wielkość opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Waga brutto | 150,0 kg |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Zdolność do zaopatrzenia | 100, 000 sztuk miesięcznie |
| Minimalna ilość zamówienia | 1000 sztuk |
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Informacje o próbce:Maksymalna ilość zamówienia: 1 sztukę.
Każdy produkt podlega 100% kontroli jakości przed wysyłką, aby zapewnić optymalną wydajność i niezawodność.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje