| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSPG28BL2838 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Model: PG28BL2838 | Nazwa produktu: Silnik z przekładnią planetarną bezszczotkową 2838
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość (obr./min) | 5 obr./min - 2000 obr./min |
| Sprawność | 90%-65% |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Masing Motor |
| Numer modelu | MSPG28BL2838 |
| Typ przekładni | Przekładnia planetarna φ28mm |
| Moment obrotowy | 0,2 Nm - 2 Nm |
| Konstrukcja | Magnes trwały |
| Komutacja | Bezszczotkowy |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty |
| Poziom hałasu | ≤55dB |
| MOQ | 1000 szt. |
| Moc znamionowa | 1W-30W |
| Materiał przekładni | Metal RoHS |
Typowe zastosowania: Inteligentny dom, roboty, artykuły biurowe, narzędzia elektryczne, sprzęt medyczny, instrumenty precyzyjne, elektronika samochodowa
Napięcie, moment obrotowy znamionowy, prędkość, prąd, moc i rozmiar wału mogą być dostosowane do potrzeb.
| Liczba stopni | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| Przełożenie (K) | 4/5 | 16/20/22/25/27,5 | 64/80/88/100/110/125/138/151 | 256/320/352/400/500/550/625/688/756/832 |
| Długość przekładni L (mm) | 23,2 | 28,9 | 34,6 | 40,3 |
| Moment obrotowy znamionowy (kg-cm) | 3 | 6 | 9 | 17 |
| Moment obrotowy chwilowy (kg-cm) | 6 | 10 | 20 | 35 |
| Sprawność (%) | 90% | 81% | 73% | 65% |
| Model silnika | Napięcie | Bez obciążenia | Przy maksymalnej sprawności | Zatrzymanie | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zakres pracy | Prąd (A) | Prędkość (obr./min) | Prąd (A) | Prędkość (obr./min) | Moment obrotowy (g-cm) | Moc (W) | Sprawność (%) | Prąd (A) | Moment obrotowy (g-cm) | |
| BL2832*** | 9~16V | 0,30 | 10600 | 1,04 | 7667 | 129 | 10,2 | 82,2 | 2,3 | 420 |
| BL2838*** | 19~26V | 0,10 | 6400 | 0,31 | 4850 | 104 | 5,1 | 67,5 | 1,0 | 434 |
| Ilość (sztuki) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do uzgodnienia |
Inteligentny dom, inteligentne zamki do drzwi, higiena osobista, sztuczna inteligencja, samochody, samoloty modelarskie, bezpieczeństwo, małe urządzenia AGD, modele, narzędzia elektryczne, sprzęt komunikacyjny, urządzenia medyczne, sprzęt do opieki zdrowotnej, zabawki i sprzęt fitness.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje