| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM37BL3625 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
| Prędkość (obr./min) | 1,5 obr./min - 2000 obr./min |
| Prąd ciągły | 10mA - 500mA |
| Sprawność | 81% - 48% |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Masing Motor |
| Numer modelu | MS-GM37BL3640 |
| Średnica przekładni | Mikroprzekładnia Ø37mm |
| Przekładnia | 1:6,7 - 1:2700 |
| Konstrukcja | Magnes trwały |
| Kierunek obrotu | Dostępny CW lub CCW |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty |
| Certyfikaty | 16949, ISO, CE, Rohs |
| Napięcie | 6V - 24V |
| Typ przekładni | Przekładnia walcowa |
| MOQ | 1000 szt. |
| Średnica wału | D-cut Ø6mm |
| Typ wału | Okrągły, Płaski, M6, Otwór gwintowany, Wał goły/D-cut/otwór na pin/wpust |
| Żywotność | 1000 - 5000 godzin |
| Szczegóły opakowania | Mocny karton 80 szt./pudełko, lub na zamówienie |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Jednostki sprzedaży | Pojedynczy przedmiot |
| Rozmiar opakowania | 12*10*24mm |
| Masa brutto | 0,230kg |
| Zdolność dostawcza | 100 000 sztuk miesięcznie |
| Ilość (szt.) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
| Obszar zastosowania | Konkretne zastosowania |
|---|---|
| Sprzęt medyczny | Ciśnieniomierz, Materac do masażu, Pompa powietrza, Analizator moczu |
| Maszyny biurowe | Inteligentny robot, Kopiarki i skanery, Drukarki 3D, Długopis do tatuażu |
| Sprzęt elektryczny | Szczoteczka elektryczna, Narzędzie elektryczne, Produkty dla dorosłych, Samochodzik elektryczny, Zasłona elektryczna |
| Inteligentny dom | Inteligentny otwieracz okien, Odkurzacz, Inteligentny ekspres do kawy, Suszarka do włosów, Pistolet do masażu, Wentylator, Oczyszczacz powietrza, Urządzenie do usuwania włosów, Zamek do drzwi |
| Żywność i napoje | Blendery ręczne, Blendery, Miksery, Ekspresy do kawy, Robot kuchenny, Sokowirówki, Frytkownice, Maszyny do lodów, Maszyny do mleka sojowego |
| Robotyka | Roboty serwisowe, Robot do dostarczania żywności, Robot recepcyjny, Robot medyczny, AGV i AMR, Robot transportowy, Robot inspekcyjny |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje