| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Wysokiej wydajności silnik z biegami prądu stałego o wyjątkowej wydajności i niezawodności dla różnych zastosowań przemysłowych i handlowych, w tym zamków, druku 3D, urządzeń domowych i robotyki.
| Prędkość (RPM) | 5-3000 obrotów na minutę |
| Prąd stały | 10-300mA |
| Efektywność | 70% |
| Moment obrotowy | 00,1-2 kg.cm |
| Średnica | 12 mm, 13 mm, 14 mm, itp. |
| Waga | 10 g |
| Poziom hałasu | ≤ 55DB |
| Rodzaj wału | Obcięcie D, okrągłe lub podwójne obcięcie D |
| Rodzaj silnika | Silniki biegów prądu stałego |
| Minimalna ilość zamówienia | 1000 sztuk |
Elektroniczne zamki drzwiowe, inteligentne systemy domowe, urządzenia, inteligentne roboty, zabawki elektryczne, drukowanie 3D, inteligentne zamki szafki, sprzęt optyczny, systemy mikro-mechaniczne, materiały motoryzacyjne,Monitorowanie bezpieczeństwa, i więcej.
| Opakowanie | Karton silny 1000 sztuk / pudełko lub na zamówienie |
| Porty żeglugowe | Shenzhen, Guangzhou, Szanghaj |
| Wielkość opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Waga brutto | 100,0 kg |
| Ilość (części) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Maksymalna zamówienie próbki: 1 sztukę po 10$ za sztukę
100, 000 sztuk miesięcznie
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje