| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSGM16A030 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
FF-050 Mikro silnik prądu stałego z reduktorem biegów, elektryczny miniaturowy silnik biegów stałych o średnicy 16 mm przeznaczony do zastosowań robotycznych i automatyki przemysłowej.
| Prędkość (RPM) | 10~1200 obr./min |
| Prąd stały | 10mA-300mA |
| Efektywność | 65% - 73% |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | MSGM16A050 |
| Wskaźnik przekładni | 1- W porządku.1000 |
| Budowa | Magnes stały |
| Władza | około 0,2 W do 3,0 W |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Czas życia | 500 godzin - 1000 godzin |
Elektroniczny zamek drzwiowy, inteligentny sprzęt domowy, inteligentny robot, zabawki elektryczne, zamek szafy, maszyny do kontroli zapasów, maszyny automatyczne półprzewodnikowe
| Szczegóły opakowania | Karton silny 1000 sztuk/ pudełko lub zgodnie z wymaganiami |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 12 × 10 × 24 mm |
| Pojedyncza waga brutto | 00,08 kg |
| Zdolność do zaopatrzenia | 100,000 sztuk/sztuk miesięcznie |
| Ilość (części) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia próbki: 1 sztukę
Cena próbki: 5 dolarów za sztukę
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje