| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM40B520 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 przedmiotów/miesięcznie |
| Prędkość (RPM) | 3 obroty na minutę-500 obrótów na minutę |
| Napęd nominalny | Prąd stały 3V-24V |
| Efektywność | 55% - 85% |
| Gwarancja | Pozostałe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | MS-GM40B520 |
| Użycie | Inteligentny dom, Inteligentne siedzenie toalety, Urządzenie domowe, robot, automat, urządzenie medyczne |
| Rodzaj | Silnik prądu stałego 24 V z przekładnią |
| Moment obrotowy | 0.1kgf.cm-10kgf.cm |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | Szczotka |
| Ochrona cechy | Całkowicie zamknięte |
| Kierunek obrotu | CW i CCW dostępne |
| Materiał skrzynki biegów | Plastikowe |
| Kluczowe słowa | Silnik z napędem prądu stałego 12 V o dużym momentu obrotowym 60 obr./min |
| Długość skrzynki biegów | 100,4 mm |
| Średnica skrzynki biegów | 40 mm |
| Wskaźnik skrzyni biegów | 15 do 1:390 |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Włócznik | M5/M6/D-rozcięte lub okrągłe lub płaskie lub z otworem (na żądanie klienta) |
| Materiał wału | Stal węglowa lub stal nierdzewna |
| Certyfikacja | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Szczegóły opakowania | Silny karton 80 sztuk / pudełko, lub jak sobie życzysz |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Pojedyncza waga brutto | Około 80-100 g |
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
| Maksymalna ilość zamówienia | 1 sztukę |
| Cena próbki | 10 dolarów za sztukę |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje