| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM12-10BY |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 przedmiotów/miesięcznie |
Mini silnik krokowy 10 mm z przekładnią GM12-10BY DC do robotyki, drukarek 3D i precyzyjnych urządzeń
Dostępne przełożenia: 1:10, 1:20, 1:30, 1:50, 1:75, 1:100, 1:150, 1:210, 1:250, 1:298, 1:300, 1:500, 1:1000. Przełożenia niestandardowe dostępne na życzenie.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 5 V DC |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Krok kątowy | 18° |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Prąd znamionowy | 380 mA (ref.) |
| Prędkość pod obciążeniem | 0,395 obr./min (ref.) |
| Moment znamionowy | 0,3 kgf.cm |
| Parametr | Specyfikacja | Warunki |
|---|---|---|
| Rezystancja | 300 Ω ±10% | W temperaturze 25°C, każda faza |
| Indukcyjność | 9,6 mH (REF) | W temperaturze 25°C, 1 kHz, 1,0 V rms |
| Maksymalna częstotliwość impulsów rozruchowych | Minimum 800 PPS | Sterowanie napięciem stałym bez obciążenia |
| Maksymalna częstotliwość impulsów roboczych | Minimum 1100 PPS | Ciągłe sterowanie |
| Moment trzymający | Minimum 35 gf-cm | 5 VDC do cewki przy 0 pps |
Robotyka, drukarki 3D, zamki do drzwi, zabawki, drukarki, urządzenia inteligentnego domu, akcesoria samochodowe, monitoring bezpieczeństwa i urządzenia precyzyjne.
| Ilość (sztuki) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje