| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM13F050 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 przedmiotów/miesięcznie |
Silnik prądu stałego z przekładnią FF-050 to wysokowydajny, kompaktowy silnik przeznaczony do precyzyjnej kontroli ruchu w zastosowaniach o ograniczonej przestrzeni. Wyposażony w mikroprzekładnię 13 mm i konfigurowalne specyfikacje, silnik ten oferuje wszechstronne rozwiązania dla różnych zastosowań przemysłowych i konsumenckich.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość (obr./min) | 5-3000 obr./min |
| Prąd ciągły | 10-300 mA |
| Napięcie | 1,2V-24V |
| Średnica | 15 mm × 15 mm |
| Waga | 15g |
| Poziom hałasu | ≤55 DB |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego z przekładnią FF-050 |
| Konstrukcja | Magnes trwały |
| Komutacja | Szczotka metalowa / Szczotka węglowa |
| Materiały | Zgodny z RoHS |
| Zębatki | Metal, zębatka frezowana |
Dostępne konfigurowalne konfiguracje wałów:
Rowery elektryczne, sprzęt AGD, elektroniczne zamki do drzwi, systemy inteligentnego domu, roboty AGD, zabawki elektryczne, druk 3D, inteligentne zamki do szafek, systemy bezzałogowe, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, infrastruktura inteligentnego miasta, artykuły motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G.
| Szczegóły opakowania | Mocny karton 1000 szt./pudełko lub na zamówienie |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Rozmiar opakowania | 37×27×24 cm |
| Waga brutto | 12,0 kg |
| Ilość (sztuki) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Cena próbki:$10/sztuka (Maksymalna ilość zamówienia: 1 sztuka)
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje