| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000piece/per month |
| Prędkość znamionowa (RPM) | 5 obr./min - 3000 obr./min |
| Prąd ciągły | 10 mA - 500 mA |
| Wał przekładni | φ3, φ4, M3, M4, M5, D-cut lub okrągły |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Masing Motor |
| Numer modelu | Silnik z przekładnią zębatą N20 DC |
| Zastosowania | Roboty, zamki, zamki do szafek, zabawki, instrumenty precyzyjne, narzędzia elektryczne, wkrętarki |
| Typ | Silnik z przekładnią mikro 6V |
| Moment obrotowy znamionowy | 0,01 kgf.cm - 2 kgf.cm |
| Konstrukcja | Magnes trwały |
| Komutacja | Szczotka |
| Nazwa produktu | Silnik z przekładnią 12 mm |
| Certyfikaty | CE, Rohs, EU, ISO, 16949 |
| Rozmiar przekładni | 12 mm × 10 mm |
| Waga | 10g |
| Hałas | ≤55DB |
| MOQ | 1000 szt. |
| Przekładnie | Metal, stal lub miedź Rohs |
| Kolor | Na życzenie klienta |
| Typ silnika | Silnik szczotkowy N20 |
| Ilość (sztuki) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje