| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM12N30 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
12 mm skrzynia biegów z FF-N10, FF-N20, FF-N30 magnetem stałym silnikiem prądu stałego przeznaczonym do zastosowań o dużym momentu obrotowym w rowerach elektrycznych i różnych zastosowaniach przemysłowych.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość nominalna (RPM) | 5 obr./min - 3000 obr./min |
| Prąd stały (A) | 10mA - 500mA |
| Efektywność | 56% - 85% |
| Prędkość obrotowa | 0.1kgf.cm - 2kgf.cm |
| Kierunek obrotowy | CW/CCW dostępne |
| Średnica wału | φ3mm, D-cut 2,5mm |
| Zakres temperatury | -40°C - +60°C |
| Czas życia | 500H - 1000H / 200 000 cykli |
| Hałas | ≤ 55DB |
| Waga | 10 g |
Roboty edukacyjne, produkty kosmetyczne, robotki do zamiatania, systemy radarowe, elektroniczne zamki drzwiowe, urządzenia domowe, sprzęt domowy, inteligentne roboty, zabawki elektryczne, drukowanie 3D, inteligentne zamki szafki,systemy bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G.
Zdolność dostaw: 100 000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia próbki: 1 sztukę
Cena próbki: 5 USD za sztukę lub negocjowalna
Zapewnienie jakości:Każdy produkt musi przejść 100% kontroli jakości przed wysyłką.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje