| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM37B5555 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Silnik biegów o średnicy 37 mm kompatybilny z silnikami RS-550/RS-555, wyposażony w skrzynkę biegów redukcyjnych i działający z napięciem 6-30 V prądu stałego przy prędkościach 10/30 obr./min.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość nominalna | 3 obroty na minutę - 3000 obrótów na minutę |
| Prąd stały | 20-500mA |
| Efektywność | IE1 |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Numer modelu | MS-GM37B555 |
| Rodzaj | 12V stały magnes DC silnik biegów |
| Moment obrotowy | 0.01NM - 3NM |
| Budowa | Magnes stały |
| Materiał skrzynki biegów | Rohs Metal Gearbox |
| Średnica skrzynki biegów | 37 mm |
| Wskaźnik skrzyni biegów | 15 do 1:1000 |
| Certyfikacja | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
Robotyka, motoryzacja, rowery elektryczne, sprzęt domowy, kosmetyki, inteligentne systemy domowe, zamki elektryczne, automaty, urządzenia medyczne i wiele innych.
Opakowanie:Karton silny (80 sztuk na pudełko) lub opakowanie na zamówienie
Port:Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj
Wielkość opakowania:37 × 27 × 24 cm
Waga brutto:Około 300 g
100, 000 sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia:1 sztukę
Cena próbki:10 dolarów za sztukę
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje