| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
| Prędkość znamionowa (RPM) | 10-3000 obr./min (możliwość dostosowania) |
| Napięcie znamionowe | DC 1,2V-12V |
| Sprawność | 85%-58% |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Masing Motor |
| Numer modelu | MS-GM12N20 |
| Poziom hałasu | ≤55DB |
| MOQ | 1000 szt. |
| Szczegóły opakowania | Mocny karton 1000 szt./pudełko, lub na zamówienie |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | 37×27×24cm |
| Waga brutto pojedynczego opakowania | 10,0 kg |
| Zdolność dostawcza | 100 000 szt./miesiąc |
| Ilość (szt.) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do uzgodnienia |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje