| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-GM12N30 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Kompaktna skrzynia biegów 12 mm w połączeniu z N30 magnetem stałym silnikiem prądu stałego, zaprojektowany do zastosowań precyzyjnych, w tym elektronicznych zamków drzwiowych, urządzeń domowych inteligentnych i robotyki.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość (RPM) | 10-3000 obr./min. |
| Prąd stały | 10mA-500mA |
| Efektywność | 56-85% |
| Prędkość obrotowa | 0.5kgf.cm |
| Rodzaj silnika | Silnik biegów 3V DC |
| Średnica wału | φ3 mm D-cut 2,5 mm |
| Zakres temperatury | -40°C - +60°C |
| Poziom hałasu | ≤ 55DB |
| Czas życia | 500H-1000H / 200 000 cykli |
1/10, 1/20, 1/30, 1/50, 1/63, 1/100, 1/110, 1/150, 1/210, 1/250, 1/298, 1/380, 1/1000
Roboty edukacyjne, produkty kosmetyczne, roboty do zamiatania, systemy radarowe, elektroniczne zamki drzwiowe, sprzęt domowy inteligentny, inteligentne roboty, zabawki elektryczne, drukowanie 3D, inteligentne zamki szafki, systemy bez kierowcy,Sztuczna inteligencjaInteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitoring bezpieczeństwa, komunikacja 5G.
1001000 sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje