| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSGM25A370 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
| Prędkość (obr./min) | 2 obr./min - 2000 obr./min lub na zamówienie |
| Prąd ciągły | 10mA-500mA |
| Sprawność | 50%-85% |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Masing Motor |
| Numer modelu | MSGM25A370 |
| Średnica skrzyni biegów | φ25mm |
| Przekładnia zębata | 1:15-1:1051 |
| Typ silnika | Silnik szczotkowy / Silnik bezszczotkowy |
| Kierunek obrotów | Dostępne CW lub CCW |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty |
| Materiał skrzyni biegów | Metalowa skrzynia biegów |
| Certyfikaty | 16949, UE, CE, Rohs, ISO |
| Materiał przekładni | Koła z tworzywa sztucznego, metalurgia proszków, metal, stal, miedź itp. |
| Napięcie znamionowe | DC 1,5V-24V |
| Poziom hałasu | ≤50DB |
| MOQ | 1000 szt. |
| Średnica wału | φ4mm, D-cut |
| Typ wału | Okrągły/Płaski/Otwór gwintowany/Wał gwintowany/Goły/D-Cut/Otwór na pin/Wał z wpustem |
| Żywotność silnika | 500 godzin - 2000 godzin |
| Napięcie znamionowe | 1,2-24V DC |
| Przełożenie | 1:10-1:1051 |
| Prędkość bez obciążenia (obr./min) | 2~2000 obr./min |
| Prąd bez obciążenia (≤) | 10-500 mA |
| Prędkość znamionowa (obr./min) | 1,5-1800 obr./min |
| Prąd znamionowy (≤) | 80-800 mA |
| Moment znamionowy | 0,03-10 kg.cm |
| Moment zablokowania/Maksymalny moment obrotowy | 0,5-25 kg.cm |
| Prąd zablokowania | 0,5-5 A |
| Wał | Stal 416, D-cut 3,5 mm, φ4,0 Długość 11,5 mm |
| Materiały przekładni | Tworzywo sztuczne, stal, koło proszkowe, koło miedziane |
| Ilość (sztuki) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do uzgodnienia |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje