| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
| Prędkość (RPM) | 5 obr./min - 3000 obr./min |
| Prąd ciągły | 10mA - 300mA |
| Wał przekładni | Płaski, M3, M4, z nacięciem D lub okrągły |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Masing Motor |
| Numer modelu | Silnik prądu stałego z przekładnią MS1215 |
| Minimalna ilość zamówienia | 1000 sztuk |
| Szczegóły pakowania | Mocny karton (1000 szt./pudełko) lub niestandardowe opakowanie |
| Port wysyłkowy | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Rozmiar opakowania | 37*27*24cm |
| Waga brutto | 10,0 kg |
| Ilość (sztuki) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje