| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSGM25A370 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Wysokiej wydajności silnik biegów stałego prądu z technologią bez szczotek, zaprojektowany do zastosowań precyzyjnych, w tym inteligentnych wstrząsaczy piersi i różnych urządzeń przemysłowych.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość (RPM) | 2 obrotów na sekundę-2000 obrotów na sekundę |
| Prąd stały | 10mA-500mA |
| Efektywność | 50%-85% |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Numer modelu | MSGM25A370 |
| Materiał skrzynki biegów | Rohs Metal Gearbox |
| Wskaźnik przekładni | 1- W porządku.1051 |
| Rodzaj silnika | Silnik szczotkowy / silnik bez szczotki |
| Poziom hałasu | ≤50DB |
| Średnica wału | φ4 mm |
| Żywotność silnika | 500 godzin-2000 godzin (wykonalne) |
| Parametry | Zakres |
|---|---|
| Napęd nominalny | 1.2-24V prąd stały |
| Wskaźnik redukcji | 110 do 10:1051 |
| Prędkość bez obciążenia | 2~2000 obrotów na minutę |
| Prąd bez obciążenia | 10-500 mA |
| Prędkość nominalna | 1.5-1800 obrotów na minutę |
| Prąd nominalny | 80-800 mA |
| Prędkość obrotowa | 00,03-10 kg.cm |
| Zatrzymanie/maksymalny moment obrotowy | 00,5- 25 kg.cm |
| Prąd stacjonarny | 0.5-5 A |
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje