| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Silnik biegów DC 300 obrotów na minutę 6v N20 silnik biegów Dc z kodem dostosowany N20 N30 skrzynia biegów metalowych 12mm
| Prędkość (RPM) | 5 obr./min-3000 obr./min |
| Prąd stały | Zindywidualizowane |
| Włókno skrzyni biegów | Okrągły, śruby, pułapka, D-Cut |
| Gwarancja | Pozostałe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | MS12FN20 |
| Użycie | Urządzenie gospodarstwa domowego, robot, zamek drzwiowy, aparat fotograficzny, urządzenie medyczne |
| Rodzaj | N20 silnik z przekładnią 6v |
| Wskaźnik przekładni | 110 do 10:1000 |
| Efektywność | IE 1 |
| Komutacja | Silnik szczotkowany |
| Ochrona cechy | Odkryta skrzynia biegów |
| Nazwa produktu | N20 Zestaw biegów Motor |
| Skrzynka biegów | 12 mm skrzynia biegów metalowych |
| Certyfikat | CE, Rohs, UE, ISO |
| Wielkość skrzynki biegów | 12 mm*9 mm |
| Waga | 10 g |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Zębatki | Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8403 |
| Kolor | Wniosek klienta |
| Moment obrotowy | 10-2000 g.cm |
Szczegóły dotyczące opakowania:Silny karton 1000 sztuk / pudełko, lub jak chcesz
Port:Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj
Jednostki sprzedawcze:Jednostka
Wielkość pojedynczego opakowania:37X27X24mm
Pojedyncza masa brutto:00,01 kg
Zdolność dostawcza:100,000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | Czas przeprowadzenia (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje