| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Silnik biegów DC 12mm 12Volt Micro Geared Motor N20 Encoder EMC PCB 3V 6V N20 N30 Metal Gearbox Silnik biegów DC dla samochodów zabawkowych
| Prędkość (RPM) | Zindywidualizowane |
| Prąd stały (A) | 10mA-200mA |
| Włókno skrzyni biegów | Zindywidualizowany wał |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | MS12FN20 |
| Użycie | Zabawki samochodowe, Robot, Zamki, Zamki szafki, Urządzenia kosmetyczne, uchwyty do smartfonów |
| Rodzaj | Silnik z przekładnią N20 |
| Wskaźnik przekładni | 1:10 - 1:1000 |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | N20 silnik prądu stałego z szczotką |
| Ochrona cechy | Odkryta skrzynia biegów |
| Nazwa produktu | N20 Mini przekładnia silnik prądu stałego |
| Skrzynka biegów | Płyty stalowe lub miedziane |
| Certyfikat | CE, Rohs, UE, ISO |
| Wielkość skrzynki biegów | 12 mm × 9 mm |
| Waga | 10 g |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Zębatki | Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8403 |
| Kolor | Wniosek klienta |
| Rodzaj silnika | Silnik do szczotek prądu stałego z koderem |
Szczegóły dotyczące opakowania:Karton silny 1000 sztuk na pudełko, lub jak sobie życzysz.
Port:Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj
Jednostki sprzedawcze:Jednostka
Wielkość pojedynczego opakowania:12 × 10 × 24 mm
Pojedyncza masa brutto:00,01 kg
Zdolność dostaw: 100 000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | Czas przeprowadzenia (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia:1 sztukę
Cena próbki:5 $ za sztukę
Bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G, inteligentny dom
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje