| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-FFN20 |
| MOQ: | 5000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 Piece/miesięcznie |
N20 Permanent Magnet DC Vibration Motor zaprojektowany do różnych zastosowań wymagających małej średnicy, niskiego hałasu i wysokiego momentu obrotowego.
| Prędkość (RPM) | 3000 obr./min-30000 obr./min |
| Prąd stały | 20-100mA |
| Efektywność | 70% |
| Moment obrotowy | 0.1g.cm-50g.cm |
| Hałas | ≤ 55DB |
| Waga | 5g |
| Średnica | 12 mm × 15 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | N20 silnik drgań stałego prądu |
Roboty, zamki, zabawki, magazynki do broni, szczoteczki do oczu, narzędzia elektryczne, odkurzacze, sprzęt gospodarstwa domowego, artykuły samochodowe, inteligentne urządzenia domowe i różne zastosowania przemysłowe.
Opakowanie:Karton silny 1000 sztuk / pudełko lub dostosowane opakowanie dostępne
Port:Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj
Wielkość pojedynczego opakowania:37 × 27 × 24 cm
Pojedyncza masa brutto:50,0 kg
Zdolność dostawcza:100, 000 sztuk miesięcznie
Minimalna ilość zamówienia:5, 000 sztuk
| Ilość (części) | Czas realizacji (dni) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Do negocjacji |
Próbki:Maksymalnie 1 sztukę po 1,50 $ za sztukę
Certyfikacja systemu ISO9001, ISO14001, TS16949
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje