| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS-FFN20 |
| MOQ: | 5000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 Piece/miesięcznie |
Wysokiej wydajności silnik N20 DC zaprojektowany do różnych zastosowań wymagających kompaktowych rozmiarów, niezawodnej pracy i dostosowywalnych specyfikacji.
| Prędkość (RPM) | 5000-30000 obrotów na minutę |
|---|---|
| Prąd stały | 20-100mA |
| Efektywność | 70% |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | Silnik prądu stałego N20 |
| Wnioski | Samochód, elektryczny zamek rowerowy, wentylator, sprzęt domowy, instrument kosmetyczny, dom inteligentny, robot |
| Rodzaj | Silnik N20 |
| Moment obrotowy | 00,01 kg.cm |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | Szczotka |
| Funkcja ochronna | Całkowicie zamknięte |
| Średnica | 12 mm × 15 mm |
| Waga | 5g |
| Hałas | ≤ 55 DB |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Koder | Koder optyczny |
| Kolor | Wniosek klienta |
Uwaga:Napięcie, obrotowy moment, prędkość, prąd, moc i wielkość wału mogą być dostosowywane zgodnie z wymaganiami.
| Szczegóły opakowania | Karton silny 1000 sztuk/ pudełko lub na żądanie |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Wielkość opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Waga brutto | 50,0 kg |
Zdolność dostaw: 100 000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas realizacji (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia: 1 sztuk
Cena próbki: 1,5 USD
Bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G, inteligentny dom
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje