| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MS3246Z370 |
| MOQ: | 1000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk / miesiąc |
Wysokiej wydajności silnik z napędem stałym przeznaczony do maszyn lalkowych, inteligentnych małych urządzeń i automatów sprzedaży z dostosowanymi specyfikacjami.
| Prędkość (RPM) | 2 rpm-500 rpm |
| Prąd stały (A) | 10mA-500mA |
| Efektywność | 65%-90% |
| Gwarancja | 3 miesiące - 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | MS3246Z370 |
| Użycie | Maszyna lalkowa/mądre małe urządzenia elektryczne/maszyna do sprzedaży detalicznej, rolety automatyczne, maszyna do wiązania, automatyczny regał telewizyjny, licznik pieniędzy, światło spot, maszyna do tkanin, sprzęt biurowy, urządzenia gospodarstwa domowego,automatyczny siłownik |
| Rodzaj skrzynki biegów | Silnik skrzyni biegów Worm |
| Moment obrotowy | 0.1kgf.cm-30kgf.cm |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | Silnik szczotkowy / silnik bez szczotki |
| Kierunek silnika | CW i CCW dostępne |
| Nazwa produktu | Silnik z napędem 12 V prądu stałego |
| Średnica wału | φ6mm |
| Materiał wału | Stalowe lub na zamówienie |
| Wielkość skrzynki biegów | φ32 mm × H46 mm |
| Waga | 0.35kg |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Czas życia | 500h-2000H lub na zamówienie |
| Rodzaj wału skrzyni biegów | Płaskie, M5, M6, D-rozcięte lub Okrągłe lub Zwierciane wały lub otwory zwierciane |
| Rodzaj silnika | Silnik szczotkowy / silnik bez szczotki |
Maszyna lalkowa/mądre małe urządzenia elektryczne/maszyna do sprzedaży detalicznej, rolety automatyczne, maszyna do wiązania, automatyczny regał telewizyjny, licznik pieniędzy, światło spot, maszyna do tkanin, sprzęt biurowy, urządzenia gospodarstwa domowego,automatyczny siłownik.
Napięcie, obrotowy moment, prędkość, prąd, moc i wielkość wału mogą być dostosowywane zgodnie z wymaganiami.
| Szczegóły opakowania | Mocny karton 400 sztuk / pudełko, lub jak chcesz |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 37 × 27 × 24 cm |
| Pojedyncza masa brutto | 100,6 kg |
Zdolność dostaw: 100 000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas przeprowadzenia (dni) | 10 | 20 | Do negocjacji |
| Maksymalna ilość zamówienia | 1 sztukę |
| Cena próbki | 10 dolarów za sztukę |
Małe urządzenia gospodarstwa domowego, modele, narzędzia elektryczne, sprzęt komunikacyjny, urządzenia medyczne, sprzęt medyczny, zabawki i sprzęt fitness oraz inne produkty.
Nasze produkty mają szeroki zakres zastosowań, w tym technologię bez kierowcy, sztuczną inteligencję, inteligentny transport, opiekę zdrowotną, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa,Komunikacja 5GI inteligentny dom.
| Sprzęt medyczny | Sfygmomanometr, materac do masażu, pompa powietrzna, analizator moczu |
| Maszyny biznesowe | Inteligentny robot, kopiowanie i skanowanie, drukarki 3D, długopis do tatuażu |
| Sprzęt napędzany energią elektryczną | Elektryczna szczoteczka do zębów, Narzędzie elektryczne, Produkty erotyczne dla dorosłych, Elektryczna zabawka samochodowa, Elektryczna zasłona |
| Inteligentny dom | Inteligentny otwieracz okien, Odkurzacz, Inteligentny aparat do kawy, Suszarka do włosów, Fascia gun, wentylator, Oczyszczacz powietrza, urządzenie do usuwania włosów, Zamek drzwiowy, Inteligentny zamek drzwiowy |
| Żywność i napoje | Ręczne mieszalniki, mieszalniki, mieszalniki, maszyny do kawy, przetwórstwa żywności, sokoszery, smażalniki, lodowce, maszyny do produkcji mleka sojowego |
| Robotyka | Robota obsługująca, robot dostarczający żywność, robot recepcyjny, robot obsługujący medycyny, AGV i AMR, robot zwołujący, robot inspekcyjny |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje