| Nazwa marki: | Masing Motor |
| Numer modelu: | MSRF-500 tb |
| MOQ: | 5000 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000000 sztuk / miesiąc |
DC Brushed Motor RF 500TB serii mały silnik stały 6V o wymiarach 32 mm mikro silnik stały specjalnie zaprojektowany do aparatur mydlanych i różnych małych zastosowań.
| Prędkość (RPM) | 1000-10000 obrotów na minutę |
| Prąd stały (A) | 0.01-2A |
| Efektywność | IE1 |
| Gwarancja | Pozostałe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Silnik masujący |
| Numer modelu | RF-500TB |
| Rodzaj | Silnik elektryczny do szczotkowania prądu stałego |
| Moment obrotowy | 1gf.cm-30gf.cm |
| Budowa | Magnes stały |
| Komutacja | Szczotka/szczotka węglowa |
| Ochrona cechy | Całkowicie zamknięte |
| Rozmiar silnika | 32 × 19,5 mm |
| Waga | 45 g |
| Hałas | ≤ 55DB |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Wielkość wału | Okrągłe, D-cut, płaskie itp. |
Sprzedawca mydła, Projekt naukowy z zabawek DIY, Robot, Zabawka, Brzytwa elektryczna, Urządzenia medyczne, Pompa, Inteligentny śmietnik, wentylator, Elektryczny zamek rowerowy, Urządzenie domowe, Instrument kosmetyczny, SMART HOME
Opakowanie:Karton 250 sztuk na pudełko lub na żądanie
Port:Shenzhen/Guangzhou/Szanghaj
Jednostki sprzedawcze:Jednostka
Wielkość opakowania:37 × 27 × 24 cm
Waga brutto:45 g
100,000 sztuk/sztuk miesięcznie
| Ilość (części) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Czas przeprowadzenia (dni) | 10 | 15 | Do negocjacji |
Maksymalna ilość zamówienia: 1 sztuk
Cena próbki: 1,5 USD
Bez kierowcy, sztuczna inteligencja, inteligentny transport, opieka zdrowotna, inteligentne miasto, materiały motoryzacyjne, monitorowanie bezpieczeństwa, komunikacja 5G, inteligentny dom
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje